Türkiye’nin dilediğiniz il veya ilçesinden, sizlerin seçip beğenmiş olduğunuz arabaya Finansarabam ile sahip olacaksınız!

Hayallerine Kavuşanlar
BİZ SİZİ ARAYALIM

Müşteri hattımızı arayarak
dilediğiniz zaman Araba Alma Yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Müşteri Hattı444 6 379
 • Çekiliş Fonu

  12 Aydan 360 aya kadar taksit ödemeleriyle, ilk sırada arabanızı alma fırsatı sunuyoruz, üstelik kira yardımı gibi fazla ödemeler de yok.

 • Vade Ortası Fonu

  Sabit taksitlerinizi kendinizin belirleyeceği bir sistem. Bütçenize göre İster 500 TL, ister 1000 TL gibi yada daha fazlası.

Neden Finansarabam?

 • Kredisiz, Faizsiz, Fark Yok

  Finansarabam’da faiz, vade farkı ya da bașka farklar yok!
  Hiç fark ödemeden arabanızı gerçek değerinde alırsınız.

 • Taksitleri Siz Belirleyin

  Ödemek istediğiniz taksitleri kendiniz belirleyin.
  Küçük taksitlerle de araba sahibi olabilirsiniz.

 • Peșinat Zorunluluğu Yok

  Peșinatım yok diye üzülmeyin. Finansevim’de peșinatı
  olmayanlar da araba sahibi olabiliyor.

 • Tüm Türkiye’de Geçerli

  Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bașvurabilirsiniz. Beğendiğiniz satılık sıfır veya 2.el bir arabayı alabilirsiniz.

Finansarabam'dan kimler faydalanabilir?

Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansarabam’ın sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansarabam farkları nelerdir?

Finansarabam diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansarabam katılımcılarının belirlediği otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansarabam’da araba alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansarabam’da sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Peşinatım yok, faydalanabilir miyim?

Finansarabam fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Hayallerine Kavuşan Müşterilerimizden

Finansarabam ile hayallerindeki arabaya kredi kullanmadan tamamen faizsiz şekilde kavuşan müşterilerimizi ziyaret ettik.

Sizde hayallerinizi ertelemeyin hemen 444 6 379 Finansarabam müşteri hattını arayarak veya iletişim formunu doldurarak hayallerinize bir adım daha yaklaşın...

Biz sizi arayalım
Ayda 357 TL Taksitle,
Faizsiz ve Kredisiz Araba Sahibi Olma Fırsatı Finansarabam'da formu doldurun
biz sizi arayalım!